Aktualności 3

MAI CEE na Targach Transportowych w Monachium 21/03/2017

Targi Transport Logistic w Monachium już za nami. MAI CEE był jednym z wystawców na tym najważniejszym wydarzeniu branży TSL.

b827cf42-c565-4b6b-b012-776cf32fd152-original

W dniach 23-24 marca 2017 w Szczecinie odbędzie się XX Konferencja „Przestępczość ubezpieczeniowa 2017”. Z przyjemnością informujemy, iż jednym z prelegentów będzie Piotr Okrasa z MAI Insurance Brokers. Podczas Konferencji będzie można się m. in. zapoznać z aktualnymi rozwiązaniami antyfraudowymi z rynków polskich i europejskich i szeroko pojętą tematyką przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej.

Targi Wschodnie 27/01/2017

W Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego (G2A Arena) odbyło się X Forum Europa Ukraina. Wydarzeniem towarzyszącym Forum były pierwsze Targi Wschodnie, w których wzięło udział ponad 50 firm, głównie z Polski i Ukrainy, w tym MAI Insurance Brokers Poland.

W ramach cyklu Na zasadach brokera, opisującego największe firmy brokerskie w Polsce, opublikowany został artykuł dotyczący MAI Insurance Brokers Poland. Prezes Zarządu Piotr Cieślak wspomina historię, przedstawia charakterystykę i zakreśla plany rozwoju naszej spółki. Zapraszamy do zapoznania się z  artykułem.

Targi Trans Poland 19/10/2016

W dniach 8-10 listopada 2016 w Warszawie odbędą się IV Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Trans Poland. Zapraszamy na nasze stoisko A13. Zaprezentujemy m. in. aplikację dla spedytorów MAICARGO, a także kompleksowy program ubezpieczeniowy dla przewoźników. Uczestnictwo w targach jako odwiedzający jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja on-line.

Z dumą informujemy, iż Piotr Okrasa z MAI zdobył tytuł Eksperta Flotowego w IV edycji tego plebiscytu organizowanego przez magazyn Flota i portal www.ekspert-flotowy.pl. W emocjonującej rywalizacji okazał się najlepszym ekspertem spośród 353 fleet managerów uczestniczących w konkursie. Film z wydarzenia możecie obejrzeć Państwo tutaj.

MAI Insurance Brokers Poland został przyjęty w poczet członków Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Pomagamy ukraińskim przedsiębiorstwom w sprawach ubezpieczeniowych związanych z prowadzeniem działalności na terenie Polski. Z kolei poprzez МАІ Україна świadczymy kompleksowe usługi brokerskie dla polskich przedsiębiorstw działających na terenie Ukrainy.

W 44. numerze tygodnika „Gazeta Finansowa” ukazał się specjalny raport biznesowy poświęcony rynkowi brokerów ubezpieczeniowych. Grupa MAI ponownie znalazła się wśród najlepszych w rankingu.

MAI Insurance Brokers Poland Sp. z o.o. zajął pierwsze miejsce w kategorii  dynamiki przychodów w rankingu miesięcznika Home & Market. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem.

Kontakt

MAI Insurance Brokers Poland Sp. z o.o.
ul. Gen. Zajączka 9, 01-518 Warszawa
Office: +48 (22) 430 20 00
Fax: +48 (22) 430 20 02
e-mail: maipoland@mai-cee.com